Kuratorzy

 

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

Sąd Rejonowy w Kwidzynie
Plac Plebiscytowy 1
82-500 Kwidzyn

Sekretariat Zespołu:
tel/fax:  (55) 262-45-85,
pok.116
godziny przyjęć interesantów: poniedziałek-piątek w godzinach: od 9.00 do 14.00

Kierownik Zespołu

Anna Gadomska  pokój 116, tel./ fax. (55) 262-45-85
e-mail: a.gadomska@kwidzyn.sr.gov.pl
poniedziałek, środa, piątek   w godzinach: 7.30 – 15.30

KURATORZY ZAWODOWI

Anna Lesiczka
pokój 120, dyżur: środa, piątek w godzinach: 9:00 – 14:00,
tel. (55) 262-45-86
e-mail: a.lesiczka@kwidzyn.sr.gov.pl

Anna Miłoszewska-Taflińska
pokój 117, dyżur: wtorek, piątek  w godzinach: 9.00– 14.00,
tel. (55) 262-45-87
e-mail: a.taflinska@kwidzyn.sr.gov.pl

Ireneusz Krysiak
pokój 120, tel. (55) 262-45-86, dyżur: poniedziałek,wtorek w godzinach: 9.00-14.00
e-mail: i.krysiak@kwidzyn.sr.gov.pl

Marta Pilny
pokój 216, dyżur: poniedziałek, środa w godzinach: 9.00 – 14.00,
tel. (55) 262-45-88
e-mail: m.pilny@kwidzyn.sr.gov.pl

Elżbieta Rybska
pokój 117, dyżur: poniedziałek, czwartek w godzinach: 9.00 – 14.00,
tel. (55) 262-45-87
e-mail: e.rybska@kwidzyn.sr.gov.pl

Iwona Sabinicz-Warchlewska
pokój 120, dyżur: poniedziałek, czwartek w godzinach: 9.00 – 14.00,
tel. (55) 262-45-86
e-mail: i.sabinicz@kwidzyn.sr.gov.pl

budynek Sądu Rejonowego w Kwidzynie, Sztum ul. Mickiewicza 17

Karolina Michałowska
pokój nr 12, dyżur: wtorek, czwartek w godzinach: 7:30-15:30,
tel. (55) 277-33-41, w. 27
e-mail: karolina.michalowska@kwidzyn.sr.gov.pl

Sylwia Okoniewska
pokój nr 14, dyżur: wtorek, czwartek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 277-33-41, w. 28
e-mail: s.okoniewska@kwidzyn.sr.gov.pl

Danuta Sidorowicz
pokój nr 14, dyżur: wtorek,czwartek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 277-33-41, w. 29
e-mail: d.sidorowicz@kwidzyn.sr.gov.pl

Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej
wykonujący orzeczenia w sprawach rodzinnych i nieletnich

Sąd Rejonowy w Kwidzynie
Ul. Kościuszki 30a
82-500 Kwidzyn

Sekretariat Zespołu:
tel/fax:  (55) 262-46-30,
pok. 104
e-mail: k.rodzinni@kwidzyn.sr.gov.pl

Kierownik Zespołu
Marzena Kuniec
pokój 104

tel. (55) 262-46-34
tel./ fax. (55) 262-46-30
e-mail: m.kuniec@kwidzyn.sr.gov.pl
dyżur: poniedziałek, wtorek, czwartek   w godzinach: 7.30 – 15.30

Maciej Jurkowski
pokój 102, dyżur: wtorek, czwartek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 262-46-31
e-mail: m.jurkowski@kwidzyn.sr.gov.pl

Anna Pyka – Piełuć
pokój 102, dyżur: poniedziałek, środa w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 262-46-31
e-mail: a.pyka-pieluc@kwidzyn.sr.gov.pl

Agnieszka Banaszewska-Zduńczyk
pokój 201, dyżur: środa, piątek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 262-46-33
e-mail: a.zdunczyk@kwidzyn.sr.gov.pl

Marcin Domagalski
pokój 110, dyżur: wtorek, piątek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 262-46-32
e-mail: marcin.domagalski@kwidzyn.sr.gov.pl

Marta Szmelter
pokój 201 dyżur: środa, piątek w godzinach: 7:30 – 15:30,
tel. (55) 262-46-33
e-mail: m.szmelter@kwidzyn.sr.gov.pl

Magdalena Mechlińska
pokój 110, dyżur: poniedziałek, czwartek  w godzinach: 7:30  – 15:30
tel. (55) 262-46-32
e-mail: magdalena.mechlinska@kwidzyn.sr.gov.pl

budynek Sądu Rejonowego w Kwidzynie, Sztum ul. Mickiewicza 17

Monika Safader
pokój nr 11., dyżur: wtorek, czwartek w godzinach: 7.30 – 15.30,
tel./fax (55) 277-33-41, w. 26
e-mail: m.safader@kwidzyn.sr.gov.pl

Justyna Szwarc
pokój nr 11, dyżur: wtorek, czwartek w godzinach: 7.30 – 15:30
tel./fax (55) 277-33-41, w. 26
e-mail: j.szwarc@kwidzyn.sr.gov.pl

Magdalena Wasiewicz
pokój nr 11, dyżurwtorek, czwartek w godzinach: 7.30 – 15.30
tel./fax (55) 277-33-41, w. 26
e-mail: m.wasiewicz@kwidzyn.sr.gov.pl

 Opublikowano przez o 11:25